Groove Army Academy

Groove Army Academy

BOHUŽEL, Z DŮVODU NAŘÍZENÍ VLÁDY MOMENTÁLNĚ SKUPINOVÉ LEKCE NEPROBÍHAJÍ. O ZMĚNÁCH VÁS BUDEME INFORMOVAT A TĚŠÍME SE NA VÁS OPĚT V OTEVŘENÉM KURZU.

Groovies!

Od září samozřejmě běží dál naše akademie, jen tedy s malou změnou. Vzhledem k velmi komplikované situaci a opatřením vlády jsme se rozhodli, že držet stálý kurz je spíše komplikace pro nás všechny (v otázce případného nahrazování předplacených lekcí, naplnění limitů, atd.)

Proto jsme se rozhodli, že akademie normálně poběží minimálně semestr (do ledna), kdy pak uvidíme, jak se věci vyvíjí, jen ve formě nedělních open class.

Moc se na vás těšíme! Přijď, poznej nové přátelé a buď součástí téhle skvělé crew. Časem se třeba podíváš na veliké akce s námi a zahraješ si nějakou skvělou show!

Groove Army for Life!

 • Na open class 18:30 – 20:00 může jako předtím dorazit kdokoliv, kdykoliv, prostě si to zkusit jednorázově, nebo chodit jen když se mu to bude hodit, pokud třeba nemůže každou neděli :-) ta vyjde na 300,-
 • Nástroj zapůjčíme v ceně, sebou jen pohodlné oblečení a případně špunty do uší.
 • Lekce probíhají jako vždy, v BDS Academy, z boku budovy Sokola na Vinohradech, kousíček od metra Náměstí Míru.
  Tělocvičná jednota Sokol Praha
  Královské Vinohrady
  Polská 2400/1, 120 00
  Praha 2 – Vinohrady
 • Na open class se samozřejmě zapisovat nemusíte :-), prostě přijďte, když se rozhodnete ten den. Kdyby náhodou lekce z nějakého důvodu nebyla, budeme o tom včas informovat na našem facebooku a tady v akademii.
 • Uděláme bubeníka z každého z vás, je úplně jedno, jestli jste kdykoliv předtím na cokoliv hráli, půjde vám to, věřte mi :-)
Adresa:
Tělocvičná jednota Sokol Praha
Královské Vinohrady
Polská 2400/1, 120 00
Praha 2 – Vinohrady
Zobrazit na mapě
V prostorách taneční školy BDS Academy.