Groove Army Academy

Groove Army Academy

Groovies!

Bubenická škola Groove Army Academy pokračuje! Každý čtvrtek, 19:00 – 20:30.

Máme ale jedno vylepšení. Akademie nepoběží formou semestrů, jako tomu bylo v BDS, ale jen ve verzi open class (jednorázové lekce jednou za čas), nebo členských karet, na kterých je deset návštěv a ty se vám budou psát vždy, když přijdete. Už se tedy nestane, že bubenické lekce propadnou, nebo je budeme muset nahrazovat v náhradních termínech, když je zase někdo zakáže. Také vás nebude mrzet, že vám kurz běží i když občas nedorazíte. Prostě si návštěvu připíšete až příště a o to déle vám Groove Army karta vydrží.

Znamená to také, že se můžete jednoduše přidat kdykoliv. Nemusíte řešit, že se vám nevyplatí platit semestr v jeho polovině.

Moc se na vás těšíme! Přijďte, poznejte nové přátelé a buďte součástí téhle skvělé crew. Časem se třeba podíváte na veliké akce s námi a zahrajete si nějakou skvělou show!

Groove Army for Life!

  • Na open class 19:00 – 20:30 může jako předtím dorazit kdokoliv, kdykoliv, prostě si to zkusit jednorázově, nebo chodit jen když se mu to bude hodit, pokud třeba nemůže každý týden . Ta vyjde na 300,-
  • Kartička s deseti vstupy vyjde na 2 500,-, tudíž jsou jednotlivé lekce levnější.
  • Nástroj zapůjčíme v ceně, sebou jen pohodlné oblečení a případně špunty do uší. Převléknout se můžete i u nás.
  • Lekce probíhají jako vždy, na Depu Hostivař, v našich zkušebnách (areál Služeb 1, kousíček od metra Depo Hostivař).
  • Na open class se samozřejmě zapisovat nemusíte , prostě přijďte, když se rozhodnete ten den. Kdyby náhodou lekce z nějakého důvodu nebyla, budeme o tom včas informovat na našem facebooku a ve skupinové konverzaci na whatsappu Groove Army Akademie.
  • Uděláme bubeníka z každého z vás, je úplně jedno, jestli jste kdykoliv předtím na cokoliv hráli, půjde vám to, věřte mi.

A kdo tě bude v akademii učit?

tokhi-2022

Tokhi

Zakladatel a leader Groove Army. Pod jeho vedením probíhají všechny lekce a nebo zkoušky kapely. Od střední školy se pohybuje na špičce hudební scény a učil se od těch nejlepších.

roman

Roman

Za dlouhá léta se stal Tokhiho pravou rukou. Zkušený bubeník, který ovládá většinu našich nástrojů, učí, nebo vede orchestr ve dnech, kdy Tokhi není k dispozici.

Intro

Nástroje

Adresa:
Služeb 1
Depo Hostivař
Praha 10, Strašnice
108 00
Zobrazit na mapě