Originální bubenická show Tokhi & the Groove Army. Tento projekt vychází z principů brazilské samby, ale v několika aspektech ji přesahuje. Skupina bubeníků Tokhi & Groove Army (až 20 hráčů + leader) používá nástroje typické pro slunnou Brazílii (surdo, caixa, caxixi, pandeiro, tamborim, ganza, timba atd.). Mimo klasických rytmů pro tzv. Samba baterria hrají i moderní beaty, inspirované například hip hopem, r´n´b, případně groovy a rytmy původem ze všech koutů světa. Díky pestrému rozsahu rytmů dokáže spojit fanoušky různých hudebních stylů.

new tokhiJe to silná bubenická show, která diváky naprosto strhne ke spontánním reakcím (tanci, zpěvu), pobaví a dodá energii. Bubeníci Groove Army je díky choreografii a kostýmům, nepotřebě ozvučení nebo možnosti pochodu celého tělesa, všestrannou záležitostí vhodnou na koncertní podia, festivaly, průvody, V.I.P. party, openningy, přehlídky a další akce.

Vystoupení Groove Army lze kombinovat s DrumCirclem, workshopem, či seminářem, kde si nástroje sami vyzkoušíte!
DrumCircle je forma skupinového bubnování, kdy účastníci společně, pod vedením facilitátora, hrají na bubny či jiné perkusní nástroje. Jedná se o spontánní vyjádření jednotlivce ve spolupráci s ostatními, kde je dán důraz především na komunikaci.  

Groove Army hraje pod vedením zkušeného perkusisty a bubeníka Tokhiho.